Crazyboy

Filozofia CrazyBoy

Każdy pies jest inny, każdy wyjątkowy

Dlatego też każdy zasługuje na inną dietę

Po pierwsze zdrowie
- czyli…”każdy pies jest inny”

Każdy pies jest inny, tak jak unikalna jest każda więź łącząca psa z człowiekiem. Nasze produkty będą zawsze podkreślać i uwzględniać ten indywidualizm poprzez dostarczanie zróżnicowanej karmy najwyższej jakości. Celem marki Crazy Boy jest dopasowywanie się do indywidualnych potrzeb naszych psich klientów, niezależnie od tego czy to karmiąca mamusia, szczeniak, duży lub mały pies czy nobliwy psi senior.

Po drugie radość życia – „nakarmimy Twojego psa…szczęściem”

Psia karma nie musi być nudna. Codziennie chcemy dostarczać razem z naszą karmą – ogromną dawkę szczęścia i zabawy dla naszych pupili. Zdrowy pies, jedzący dobrze zbilansowaną karmę to radosny i szczęśliwy pies. Pozwól się zainspirować! Nasz „cartoonowy” Crazy Boy jest zawsze pełen wigoru i chętny do zabawy. Chcemy, aby to radosne podejście do życia towarzyszyło nie tylko naszym pupilom, ale także ich opiekunom. Wybierając markę Crazy Boy – wybierasz dobrą zabawę i radość płynącą z życia, z życia w towarzystwie najwierniejszego kompana człowieka, jakim jest każdy pies.

Po trzecie jak najdłużej razem – „dobra karma wraca”

„Jemy po to żeby żyć, czy żyjemy po to aby jeść…?” Marka Crazy Boy to przede wszystkim dobre jakościowo składniki karm. Bezzbożowe marki zapobiegają alergiom, ułatwiają trawienie i są zdrowsze dla psa. Wysoki poziom białka bogatego w aminokwasy, witaminy i minerały, który jest zawarty w naszych karmach – wpływa pozytywnie na ogólny stan zdrowia psa i jego samopoczucie. Naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie zdrowej karmy dla psów, po to aby żyły jak najdłużej szczęśliwie i w pełnym zdrowiu, towarzysząc swoim kochanym opiekunom.