Crazyboy

Marka CrazyBoy


DOŚWIADCZENIE

Od ponad 20 lat zawodowo jesteśmy związani z branżą spożywczą. Nasze doświadczenie produkcyjno-jakościowe dotyczące żywienia człowieka, we współpracy ze specjalistami ds. żywienia psów oraz weterynarzami, przełożyliśmy na opracowanie produktów, które zarówno doborem wyselekcjonowanych składników, technologią produkcji oraz formą pakowania spełniają najwyższe normy jakościowe zgodne z wymaganiami Europejskiej Federacji Przemysłu Żywieniowego Zwierząt Domowych (FEDIAF – The European Pet Food Industry Federation).

JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

marka-crazy-boy

Wszystko rozpoczęło się w marcu 2020 roku kiedy postanowiliśmy przygarnąć szczeniaczka. W domu pojawiła się mała czarna kuleczka, która miała być mieszańcem pinchera i chihuahua….Dzisiaj Jackie waży 4 kg i jest inspiracją dla naszego logo. To piesek nietuzinkowy, żywy, z charakterem i na pewno inny niż jego koledzy. Jackie jest zawsze sobą i nie zważa na konwenanse. Początkowo kupowaliśmy karmę w różnych sklepach, ale po pewnym czasie zaczęliśmy uważnie czytać treści na etykietach, aby wiedzieć co nasz ulubienic je. Przeraziliśmy się, mała zawartość mięsa, dużo zbóż, wypełniacze, konserwanty….Wtedy postanowiliśmy zadziałać, nie tylko dla Jackiego, ale dla wszystkich innych psów.

szczeniak
kazdy-pies-jest-inny

Każdy pies jest wyjątkowy

Kochamy zwierzęta i wszystkie nasze działania wynikają z potrzeby zmian w sposobie karmienia zwierząt domowych.

Każdy pies jest inny, każdy wyjątkowy i każdy zasługuje na indywidualne podejście w kwestii żywienia. Produkty premium o wysokiej zawartości mięsa, bez zbóż, sztucznych konserwantów i niepotrzebnych wypełniaczy stanowią bazę naszej oferty. Starannie wyselekcjonowane składniki, dobór mięsa bogatego w łatwo przyswajalne aminokwasy, minerały i witaminy, zastosowanie naturalnych sposobów konserwowania pożywienia oraz dodatek wyśmienitych składników wspierających prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego czy kondycje skóry oraz sierści zwierząt to podstawa naszych produktów, oparta na dostępnej wiedzy naukowej i doświadczeniu ekspertów.

Dla najwierniejszych przyjaciół