Crazyboy

Regulamin sklepu

Postanowienia ogólne:
1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów na odległość na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, za pośrednictwem Internetu.
2. Informacje na temat towarów Sklep zamieszcza na stronie internetowej www.crazyboy.pl
3. Właścicielem sklepu jest  firma “Crazy Boy Sp. z o.o.” z adresem siedziby: ul. Torowa 4, 45-073 Opole, NIP: 65519811095, KRS: 0000869764,

Zasady składania i realizacji zamówień:
1. Zamówienia na towary oferowane w Sklepie internetowym przyjmowane są:
– poprzez stronę internetową www.crazyboy.pl
– pocztą elektroniczną pod adresem hauhau@crazyboy.pl
2. Zamówienia za pośrednictwem sieci Internet można składać 24 godziny na dobę, przez cały rok.
3. Sklep zastrzega sobie prawo do weryfikacji dokonanego zamówienia oraz jego anulowania, w przypadku zamówienia złożonego przez Klienta, który wcześniej nie odebrał zamówionego towaru lub gdy autentyczność zamówienia budzi uzasadnioną wątpliwość.
4. Sklep zastrzega sobie prawo do telefonicznego potwierdzenia zamówienia.
5. Po złożeniu zamówienia Klient otrzyma informację zwrotną, wysłaną pocztą elektroniczną na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail, stanowiącą informację o poprawnie złożonym zamówieniu.
6. Realizacja zamówienia następuje:
– w przypadku zamówień płatnych przelewem – z chwilą zaksięgowania wpłaty zgodnej z wartością zamówienia na koncie,
– w przypadku zamówień płatnych za pobraniem – po zakończeniu procedury składania zamówienia,
– w przypadku zamówień płatnych poprzez PayU, BLIK – w chwili autoryzacji transakcji.
7. Modyfikacja zamówienia jest możliwa tylko do czasu, gdy zamówienie nie zostało zrealizowane. Wprowadzenie zmian jest możliwe poprzez kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta.
8. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient zostanie poinformowany o stanie zamówienia w celu podjęcia decyzji, dotyczącej dalszego postępowania w sprawie realizacji zamówienia.
9. W przypadku gdy towar jest niedostępny, Sklep ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie 30 dni, licząc od dnia jej zawarcia. Jeżeli Klient dokonał zapłaty za towar, Sklep zwróci Klientowi należność w terminie 14 dni od dnia anulowania zamówienia.

Rabat za zapis na listę mailingową.

1.Każda osoba fizyczna (Subskrybent), która zarejestruje się w sklepie sklep.acana.com.pl jako subskrybent Newslettera jest uprawniona do otrzymania 5% jednorazowego rabatu w sklepie internetowym.
2. Klient wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz na komunikację marketingową pod wskazanym przez siebie adresem e-mail, na który Organizator będzie wysyłał informacje związane z aktualną ofertą promocyjno-reklamową, jest uprawniony do uzyskania jednorazowego kodu rabatowego.
3. Niniejsza zgoda nie jest obowiązkowa, jednak niezbędna do uzyskania powyższego kodu.
4. Kod rabatowy nie podlega obrotowi handlowemu. Jednorazowy 5% rabat nie łączy się z innymi promocjami.
5. Niezwłocznie po podaniu adresu e-mail przy zapisie do Newslettera, Subskrybent zostaje zarejestrowany jako odbiorca Newslettera i zostaje mu udzielone
jednorazowo 5% rabatu.
6. Rabat, o którym mowa w punkcie pierwszym, zostanie udzielony po wpisaniu jednorazowego kodu rabatowego podczas składania pierwszego zamówienia w
sklepie internetowym, po zapisaniu się do Newslettera.
7. Każdy adres e-mail może zostać dodany do listy subskrybentów Newslettera tylko jeden raz.
8. Sklep www.crazyboy.pl zastrzega sobie prawo do odmowy udzielenia rabatu w przypadku stwierdzenia przez pracowników sklepu rejestracji przez jednego Subskrybenta wielu różnych adresów e-mail w celu uzyskania dodatkowych rabatów.
9. Sklep zastrzega sobie prawo do zakończenia wyżej opisanej promocji, zmiany wysokości lub formy rabatu w dowolnym terminie, przy czym otrzymany już rabat zachowuje ważność przez 12 miesięcy.

Ceny towarów:
1. Wszystkie ceny zamieszczone na stronie Sklepu internetowego przy oferowanym produkcie są wyrażone w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT.
2. Ceny nie zawierają informacji na temat kosztów przesyłki.
3. Ceną wiążącą i ostateczną jest cena podana przy danym towarze na stronie Sklepu internetowego w chwili składania zamówienia przez Klienta.
4. Informacja na temat całkowitej wartości zamówienia zostaje przedstawiona Klientowi po dokonaniu wyboru formy dostawy i formy płatności.
5. Sklep zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w cenach produktów znajdujących się w ofercie, wprowadzania oraz wycofywania ich z oferty, przeprowadzania, odwoływania, a także modyfikowania akcji promocyjnych.
6. Zamówienia złożone przed datą wejścia w życie zmian ceny, warunków akcji promocyjnych lub wyprzedaży będą realizowane na zasadach dotychczasowych.
7. W przypadku sprzedaży produktów promocyjnych, których ilość jest ograniczona, realizacja zamówień następuje według kolejności wpływu potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania zapasów objętych tą formą sprzedaży.
8. Promocje w Sklepie internetowym nie podlegają łączeniu o ile regulamin danej promocji nie stanowi inaczej.
9. Koszt nagrody wydawanej w Programie Lojalnościowym wynosi 0,1 zł brutto.
9. Bezpłatne dodatki reklamowe nie podlegają wymianie ani reklamacjom.

Dostawa:
1. Towar zamówiony w sklepie internetowym jest dostarczany na wskazany w zamówieniu adres za pośrednictwem firm kurierskich.
2. Na czas otrzymania przesyłki składa się czas kompletowania zamówienia i czas dostawy.
3. Zamówienia złożone opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 12:00 wysyłane są w ten sam dzień.
4. Zamówienia złożone opłacone po godzinie 12:00 wysyłane są następnego dnia roboczego.
5. Zamówienia złożone opłacone w dni wolne od pracy realizowane są w następny dzień roboczy po dniu wolnym.
6. Dostawa następuje w dni robocze w godzinach od 8:00-18:00.
7. W przypadku płatności przelewem powyższy termin zostaje wydłużony o czas realizacji przelewu.
8. Dowód zakupu (faktura VAT lub paragon) zostaje dołączony do przesyłki. Dane umieszczone na fakturze VAT są zgodne z brzmieniem podanym przez Klienta przy składaniu zamówienia.
9. Przed odebraniem przesyłki od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki jest uszkodzone należy spisać protokół szkody wraz z kurierem oraz skontaktować jak z Biurem Obsługi Klienta .
10. W przypadku zamówienia o wartości równej lub wyższej niż 150 zł Sklep pokrywa koszty przesyłki. W pozostałych przypadkach wartość zamówienia zostaje powiększona o koszty przesyłki w kwocie 15,99 PLN w przypadku przesyłki kurierskiej i 13,99 PLN w przypadku odbioru w Paczkomatach InPost

Odbiór osobisty:
1. Odbiór zamówionego towaru może odbyć się osobiście przez Klienta w siedzibie sklepu internetowego
2. Zamówienie złożone w dniach od poniedziałku do piątku przed godziną 12:00 może zostać odebrane w godzinach 8:00 – 16:00 tego samego dnia, w którym zostało złożone, jednak nie wcześniej niż 2 godziny licząc od godziny złożenia zamówienia.
3. Zamówienie złożone w dniach od poniedziałku do piątku po godzinie 12:00 może zostać odebrane następnego dnia roboczego w godzinach 8:00 – 16:00.
4. Zamówienie złożone w sobotę, niedzielę, dzień świąteczny lub inny dzień ustawowo wolny od pracy może zostać odebrane w najbliższy dzień roboczy w godzinach 8:00 – 16:00.
5. W przypadku zamówienia płatnego przy odbiorze płatność możliwa jest gotówką lub kartą kredytową/płatniczą.
6. W przypadku zamówienia opłaconego przelewem, aby towar został wydany, Klient musi przedstawić wydruk potwierdzający płatność.

Sposoby płatności:
Płatność za zamówienie może być dokonywana przez Klienta w następujący sposób:
1. Przelewem elektronicznym na rachunek bankowy Crazy Boy Sp. z o.o.
2. Za pośrednictwem szybkich przelewów internetowych PayU oraz płatności BLIK,
3. Gotówką/ karta płatniczą przy odbiorze przesyłki.

Sklep internetowy zastrzega sobie możliwość wyłączenia niektórych form płatności dla Klienta, który nie odebrał co najmniej dwóch zamówień płatnych przy odbiorze, wysłanych pod wskazany przez Klienta adres. Włączenie wcześniej zablokowanych sposobów płatności może nastąpić po złożeniu przez Klienta i odebraniu kolejnych trzech zamówień opłaconych z góry przelewem.

Prawo odstąpienia od umowy
1. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. Nr 22, poz. 271) Konsument może odstąpić od umowy bez podania przyczyny, składając w terminie 14 dni od dnia wydania towaru stosowne oświadczenie na piśmie. Do zachowania powyższego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.
2. Pismo powinno wskazać konto bankowe, na które ma być dokonany zwrot środków. Zwrot środków zostanie dokonany w terminie 14 dni od momentu przyjęcia przez Acana Polska Sp. z o. o. Sp. k. zwracanego towaru.
3. Towar powinien być w stanie nienaruszonym, oryginalnie zapakowany, odesłany do Crazy Boy Sp. z o. o., Sp. k. wraz z oryginałem dokumentu zakupu.
4. Towar zwracany jest na koszt klienta.
5. W przypadku skorzystania przez Klienta z prawa odstąpienia od umowy zakupiony towar należy odesłać niezwłocznie jednak nie później niż w ciągu 14 dni od daty jego odebrania.
6. Towar zwracany w powyższym trybie należy przesłać na adres Sklepu: Crazy Boy Sp. z o.o. ul. Torowa 4, 45-073 Opole. Sklep nie przyjmuje przesyłek wysłanych za pobraniem.

Gwarancja, odpowiedzialność sprzedawcy:
1. Wszystkie produkty oferowane w Sklepie internetowym są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych.
2. Wszystkie produkty oferowane w Sklepie internetowym objęte są 24 miesięczną odpowiedzialnością sprzedawcy za niezgodność towaru z umową, zgodnie z przepisami ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z dnia 27 lipca 2002 r. (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z późn.zm.).
4. Reklamacje na podstawie odpowiedzialności sprzedawcy za niezgodność towaru z umową powinny być składane pisemnie za pomocą protokołu reklamacji wraz z reklamowanym towarem.
5. Do odsyłanego towaru należy dołączyć oryginał dowodu zakupu oraz protokół reklamacji.
6. Towar należy odesłać na adres: Crazy Boy Sp. z o.o. ul. Torowa 4, 45-073 Opole.Sklep nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.
7. W przypadku uzasadnionej reklamacji, Kupujący może żądać doprowadzenia produktu do stanu zgodnego z umową przez nieodpłatną naprawę lub wymianę produktu na nowy, chyba że naprawa albo wymiana są niemożliwe (z powodu wyczerpania zapasów) Sklep zwróci Klientowi równowartość ceny zakupu.
8. Sklep rozpatruje reklamacje w terminie 14 dni od momentu otrzymania reklamowanego towaru.

Dane osobowe:
1. Składając zamówienie w Sklepie internetowym Klient wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie Sklepu. Powierzone dane osobowe będą przetwarzane dla celów realizacji umowy oraz w prawnie usprawiedliwionym celu marketingowym. Podanie danych osobowych przez Klienta oraz zgoda na ich przetwarzanie są niezbędne do realizacji zamówienia przez Sklep.
2. Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.
3. Klient ma prawo wglądu oraz modyfikacji swoich danych osobowych w każdym czasie, jak również żądania ich usunięcia z bazy danych.

Zbieranie opinii klientów:
Po dokonaniu wysyłki zakupionego towaru, Sklep w ramach realizacji umowy z Kupującym jest upoważniony przesłać Kupującemu na adres poczty elektronicznej zaproszenie do wypełnienia ankiety w celu zbadania jego opinii o przeprowadzonej transakcji. Kupujący jest uprawniony, jednak nie jest zobowiązany do jej wypełnienia.

Postanowienia końcowe
1. Towary prezentowane na stronach Sklepu internetowego nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu.
2. Kupujący potwierdzając złożenie zamówienia w Sklepie internetowym, składa oświadczenie, że zapoznał się z treścią Regulaminu i zaakceptował postanowienia w nim zawarte.
3. Klienci przystępujący do „Programu Lojalnościowego” jednocześnie akceptują regulamin wyżej wymienionego programu zamieszczonego na www.crazyboy.pl.
4. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem 15.03.2021 i jego postanowienia stosuje się do wszystkich zamówień złożonych po tym dniu.
5. Wszystkie zmiany Regulaminu obowiązują od daty opublikowania na stronie www.acana-sklep.pl z zastrzeżeniem, że zamówienia złożone przed datą wprowadzenia zmian są realizowane na podstawie zapisów Regulaminu obowiązujących w dniu złożenia zamówienia.